na jakou vzdálenost zaznamená fotopast pohyb člověka:
Všechny fotopasti bez rozdílu značky a ceny zaznamenají pohyb člověka cca 10-12 metrů toto je reálná hranice , možná někde jinde na internetu naleznete fotopasti s uvedeným dosahem až 20 metrů nebo až 25, ale všimněte si , že je tam ale vždy uvedeno slůvko "až" také sluvko neradi používáme a nechceme prodávat fotopasti za každou cenu, proto zde uvadíme raději reálnou pravdu ! Našim přáním je spokojený zákazník!

na jakou vzdálenost jsou v noci z fotopasti dobře čitelné:
levnější fotopasti v cenové hladine  4000 a méně mají fotografie v noci tmavší ideálně fotit na vzdálenost 5-6 metrů dražší fotopasti se silnějším neviditelným bleskem dosvítí svím neviditelným přísvitem dále a fotografie jsou jasnější a uvidíte na fotografiií více!

Opravdu fotopastí fotopasti zcela neviditelně? Jsou bezhlučné?
Ano všechny naše fotopasti v nabídce fotí bezhlučně a zcela neviditelně!


Bude fotopast fungovat za sklem?
Ne ! žádná fotopast nezaznamená pohyb přes sklo!

Jak dlouho vydrží fotopast pracovat na baterie?
Vše záleží na mnoha okolnostech! Jak často fotopast fotí , zda má GSM modul , zda natáčí video, jaké jsou použity baterie - všeobecně by se dalo říci mnoho desítek dnů i měsíce ! Fotopasti jsou dělány tak, že když nefotí prakticky nespotřebovávají žádnou energii!

Je možné napájet fotopast z 220V
Ano , všechny fotopasti mají možnost napájení z 220V, ac adapter je možné dokoupit za 350,-Kč

Jaké má fotopast rozměry?

Přesné rozměry jsou uvedeny u každého modelu samostatně v detailním popisu. Všeobecně jsou fotopasti velmi kompaktního rozměru cca 14cm x 9cm x 5-7cm.

Jakým teplotním a povětrnostním podmínkám je fotopast přizpůsobena?

Fotopast může pracovat až v -20 °C až +60 °C, problém bývá ovšem s bateriemi. Je třeba zvolit kvalitní baterie, například Energizer Lithium. Jiné baterie za nízkých teplot nebudou fungovat! Všechny naše nabízené fotopasti jsou vhodné na venkovní použití jsou odolné dešti , vlhku, sněhu . Proto nabízíme pouze omezené množství modelů , kde máme ověřeno, že jsou fotopasti kvalitní vhodné na dlouhodobé nasazení !