Fotopast Ltl Acorn 6310MC premium sada!

100% originál určen pro ČESKOU REPUBLIKU! Fotopast s ČESKÝM MENU. Více tmavých led diod se zcela neviditelným nočním snímáním o vlnové déle 940nm! Kvalitnější fotografie v noci ! Nejnovější software!

5 590,00 Kč

u nás dostanete fotopast opravdu kompletní včetně baterií, 8GB SD karty 

Nejnovější model roku 2014/2015 ! Plná nejnovější verze !

100% originál určen pro ČESKOU REPUBLIKU! Fotopast s ČESKÝM MENU. Více tmavých led diod se zcela neviditelným nočním snímáním o vlnové déle 940nm! Kvalitnější fotografie v noci ! Nejnovější software! Rozlišení až 12 megapixelů. Možnost souběžného pořizování fotografií i videa. Záznam zvuku u video sekvencí ! Postraní pohybová čidla pokryvající úhel až 100°. Rychlá odezva spouště . Časosběrná funkce. Možnost nastavení časovače od kdy do kdy má být fotopast aktivní!

Pozor ! Na trhu jsou i levnější modely se stejným označením, ale bez příslušentsví ! Vyžadujte kompletní fotopast včetně kovového boxu, který Vám ochrání fotopast před odcizením !

tělo přístroje provedeno v maskování
ovládání pomocí vestavěného modulu a 2,3barevného displeje
Obrazový snímač CMOS až 12MP dle nastavení Barevný
Objektiv F / NE = 3,1 mm
FOV (Zorné pole) = 52 °
IR-dosvit až 12m
Paměťová karta až SD16GB
Obrazové rozlišení až 12MP dle nastavení
Video v HD kvalitě
PIR nastavitelná citlivost (Vysoká / Normální / Nízká)
rychlost spouště 0,8s
Délka videa až 60s
Otisk razitka na fotografii - datum + čas
Napájení 12 × AA
Rozměry 132mm x 88mm x 76mmPozor na...

......na trhu jsou různé řady fotopasti Acorn 6310MC ! Všechny fotopasti mají stejné označení , tedy Acorn 6310MC , ale mají různé provedení a různé příslušenství !

1. Fotopast od nás má tmavé led diody - v ČR se prodávají i fotopasti s bílými LED diodmi, takové fotopasti mají viditelné snímání a v noci fotí viditelně ( nepatrně svítí )

2. Fotopast od nás má České menu - pozor! prodávají se fotopasti Acorn 6310MC pouze v angličtině

3. Fotopast o dnás má v balení kvalitní příslušenství za více jak 1000,-Kč
SD karta s kapacitou mnoha tisíc fotografií, kovový box v ceně 890,Kč který chrání fotopast před odcizením + cela sada baterií - to vše zcela zdarma k fotopasti !

Related Products