fotopast scoutguard mg982k 10m s dalkovym ovladacem 16gb karta

Nová fotopast výrobce ScoutGuard/BolyGuard  se zcela neviditelným nočním snímáním, integrovaným GSM modulem a extrémně velkým 3" TFT displejem .

Tento produkt již není na skladě

0,00 Kč

POZOR ! AKCE ! 8GB KARTA + CELÁ SADA BATERIÍ ZDARMA !
Jediná fotopast na trhu, kterou lze vypnout a zapnout pomocí dodávaného dálkového ovladače.


Nová fotopast výrobce ScoutGuard/BolyGuard  se zcela neviditelným nočním snímáním, integrovaným GSM modulem a extrémně velkým 3" TFT displejem . Jako jediná fotopast na trhu umožňuje přikoupení a  připojení externích bezpečnostní prvku - jako detektor kouře, tříštivý detektor atd. Fotopast Vám tedy umí odeslat na mobil nebo email jak fotografii tak třeba i zprávu o případném požáru nebo rozbití skla. Tuto fotopast můžete naprogramovat pro každý den v týdnu od kolika do kolik hodin má být aktivní . Fotopast umí současně pořizovat jak fotogrfaie tak i video.Fotopast lze dálkově nastavovat pomocí SMS kodů, aplikace pro Android a vypnout i zapnout pomocí dodávaných dálkových ovládačů.

tělo přístroje provedeno v černé barvě
ovládání pomocí vestavěného modulu a 3" barevného displeje
Obrazový snímač CMOS až 10MP dle nastavení Barevný
Objektiv F / NE = 3 mm
FOV (Zorné pole) = 52 °
IR-dosvit až 12m
Paměťová karta až SD32GB
Obrazové rozlišení až 10MP dle nastavení
Rozlišení videa až HD včetně zvuku
PIR nastavitelná citlivost (Vysoká / Normální / Nízká)
rychlost spouště 1s
Délka videa až 60s
Otisk razitka na fotografii - datum + čas
Napájení 8 × AA
Rozměry 130mm x 88mm x 60mm
Součástí balení jsou 2 kusy dálkových ovladačů

POZOR v režimu Security Mode, kdy je možno fotopast dálkově zapínat a vypínat pomocí dodávaných dálkových ovladačů a je možno připojit i externí čidla - tříštivá a kouřová, doporučujeme fotopast napájet z napájecího zdroje ( fotopast má vyšší spotřebu energie ) Pokud je Security MOD vypnut a fotopast nastavena na odesílání fotografií na email nebo mobil spotřeba energie je minimální a fotopast na baterie bude pracovat velmi dlouho i několik měsíců . Důvodem zvýšeného odběru energie v Securite modu je nutnost stále zapnutého přijímače ve fotopasti, který čeká na povel dálkového ovladače na vypnutí a zapnutí. Pokud je Securite mod vypnut , je odběr energie minimální a fotopast je zcela "uspaná" fotopast "probudí" až zaznamenaný pohyb.

Related Products