Fotopast Ltl Acorn 5310MC premium sada!

Novinka 2014, více LED diod se zcela neviditelným nočním snímání zaručí jasnéjší fotografie za úplné tmy ! Video v HD kvalitě! 100% originál určen pro ČESKOU REPUBLIKU! Fotopast s ČESKÝM MENU. Jednoduché a pohodlné nastavení v českém jazyce! Tmavé

4 990,00 Kč

u nás dostanete fotopast opravdu kompletní včetně baterií, 8GB SD karty 


POZOR NA TRHU JE I LEVNĚJŠÍ "OŘEZANA" VARIANTA TÉTO FOTOPASTI 
Acorn 5310A !

tuto fotopast v naší nabídce nenaleznete a vždy se můžete spolehnout , že obdržíte opravdu kompletní nejnovější a plnohodnotnou 5310MC!

Nejnovější model s možností rozšíření o GSM modul ! Plná nejnovější verze !

Novinka 2014, více LED diod se zcela neviditelným nočním snímání zaručí jasnéjší fotografie za úplné tmy ! Video v HD kvalitě! 100% originál určen pro ČESKOU REPUBLIKU! Fotopast s ČESKÝM MENU. Jednoduché a pohodlné nastavení v českém jazyce! Tmavé LED DIODY se zcela neviditelným nočním snímáním o vlnové déle 940nm! Nejnovější software! Rozlišení až 12 megapixelů. Možnost souběžného pořizování fotografií i videa. Postraní pohybová čidla pokryvající úhel až 100°. Rychlá odezva spouště. Možnost dokoupení GSM modulu pro odesílání fotografií na mobilní telefon nebo email ! Časosběrná funkce. Možnost nastavení časovače od kdy do kdy má být fotopast aktivní!

Pozor ! Na trhu jsou i levnější modely se stejným označením, ale bez možnosti rozšíření o GSM modul, bez českého menu

tělo přístroje provedeno v maskování
ovládání pomocí vestavěného modulu a 2,3barevného displeje
Obrazový snímač CMOS až 12MP dle nastavení Barevný
Objektiv F / NE = 3,1 mm
FOV (Zorné pole) = 52 °
IR-dosvit až 12m
Paměťová karta až SD16GB
Obrazové rozlišení až 12MP dle nastavení
Rozlišení videa až 1280x720
PIR nastavitelná citlivost (Vysoká / Normální / Nízká)
rychlost spouště 0,8s
Délka videa až 60s
Otisk razitka na fotografii - datum + čas
Napájení 8 × AA
Rozměry 132mm x 88mm x 76mm

 ......na trhu jsou různé řady fotopasti Acorn 5310MC ! Všechny fotopasti mají stejné označení , tedy Acorn 5310MC , ale mají různé provedení!

Stejné označení fotopasti nemusí znamenat stejné funkce ! Níže naleznete popsané rozdíly, které je třeba vždy dobře prověřit před tím, než narazíte na zdánlivě výhodnou cenu !

1. Fotopast od nás je připravena pro budoucí upgrade o GSM modul - Na trhu jsou fotopasti 5310A, ale často jsou prezentovány jako Acorn 5310MC, tyto fotopasti neni možné v budoucnu rozšířit o GSM modul. Fotopasti rozlišíte podle počtu kontaktů na zadní části těla fotopasti. 5310A má jen dva kontakty, 5310MC pět kontaktů.

2. Fotopasti od nás již mají předinstalovanou funkci GPRS - V ČR je možné zakoupit fotopasti 5310MC se správným označením MC ( se šesti kontakty na zadní straně tela fotopasti ) , ale nemají instalovanou funkci GPRS, tzn, že pokud v budoucnu budete chtít upgrade o gsm modul, bude tato funkce velmi omezená a nebude možné využívat neomezeného odesílání fotografii na email !

3. Fotopast od nás má tmavé led diody - v ČR se prodávají i fotopasti s bílými LED diodmi, takové fotopasti mají viditelné snímání a v noci fotí viditelně ( nepatrně svítí )

4. Fotopast od nás má České menu - pozor! prodávají se fotopasti Acorn 5210MC pouze v angličtině

6. Fotopast o dnás má v balení kvalitní příslušenství
SD karta s kapacitou mnoha tisíc fotografií + cela sada baterií - to vše zcela zdarma k fotopasti !

Nová řada fotopastí Acorn 5310
Fotopasti Ltl Acorn patří v ČESKÉ REPUBLICE mezi nejprodávanější značku fotopastí model 5210MC byl a je stále nejprodávanější fotopastí na trhu! Nyní výrobce uvedl novou řadu 5310 která aspiruje na nejlepší fotopast jakou lze zakoupit !!!! V čem je lepší? Čtetě níže !!

V čem je lepší: Rodíl je patrný hned na první pohled , fotopast řady Acorn 5310 má dvojnásobný počet tmavých LED diod se zcela neviditelným nočním snímáním ! V podstatě jednoduše řečeno - mnohem účinnější neviditelný blesk pro noční focení !

Ukázka fotografií Acorn řady 5210


Ukázka fotografií z nové řady Acorn 5310 - jasnější a čitelnější fotografie za úplné tmy při zachování zcela neviditelného snímání !!!

Related Products